Komunitná nadácia

Pomáhame rozvíjať a realizovať inovatívne myšlienky s využitím rôznych zdrojov v komunite.

Slide 1

Športový deň

Aj tento rok Vás pozývame na Benefičný športový deň Komunitnej nadácie Bardejov. Zapojiť sa môžete to viacerých športov: Tenis - štvorhra, Bedminton, Petang, Lukostreľba a Volejbal. Svojím štartovným podporíte projekty v rámci grantových programov Deti a mládež a Čistý Bardejov. Stretneme sa 5.júla o 8:00 v Športcentre na Kutuzovovej ulici v Bardejove.

Komunitné trhy

Už druhý rok sa vďaka šikovným ľuďom darí oživovať Radničné námestie, vždy v 2.sobotu v mesiaci od mája do októbra. Tie najbližšie nás čakajú 14.júla od 9:00 do 16:00. Príďte si nájsť krásny ručné robený darček či prírodnú kozmetiku z kozieho mlieka. Viac informácií a všetky termíny trhov nájdete na našej stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok článku.

Výročná správa

Prečítajte si viac o našej činnosti a našich aktivitách v čerstvej výročnej správe za rok 2017. Dozviete sa, aké projekty sme podporili v predchádzajúcom roku, na čo sme použili 2% z daní, kto sú naši dobrovoľníci a darcovia, prípadne ako nás môžete ďalej podporiť. Výročná správa sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

Online darovanie

Aj tá najmenšia podpora je dôležitá. Už 15 rokov aj vďaka Vašim individuálnym darom pomáhate podporovať rôzne tvorivé projekty v meste Bardejov a blízkom okolí. Ak chcete pokračovať, alebo sa stať jedným z našich podporovateľov a prispieť tak k pestrejšiemu a kvalitnejšiemu životu v Bardejove, kliknite na obrázok článku a presmerujeme Vás na jednouché online darovanie. ĎAKUJEME!

Nemôžeme hneď teraz urobiť všetko, ale môžeme hneď teraz urobiť niečo. (Calvin Coolidge)
/images/twitter-icon.png