Komunitná nadácia

Pomáhame rozvíjať a realizovať inovatívne myšlienky s využitím rôznych zdrojov v komunite.

Slide 1

Komunitné trhy 2021

Komunitné trhy nie sú len miestom samotného predaja, ale aj priateľských stretnutí, oddychu a tvorivých nápadov. Môžete od nich očakávať sezónne potraviny, kvalitné domáce produkty, remeselné a umelecké výrobky, hand-made výtvory šikovných miestnych ľudí, priestor na oddych, spoločenské hry, kreatívny kútik pre deti aj dospelých. Trhy sa konajú raz v mesiaci v období máj-október.

Beh za a(tra)ktívny Bardejov

Benefičný beh komunitnej nadácie opäť zmobilizoval v nedeľu – 1. augusta 2021 na Radničnom námestí bardejovskú komunitu v počte – 93 bežcov. Každý bežec svojím štartovným podporil jeden z dvoch projektov, podľa vlastného výberu. Viac informácií si pozriete na stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

Výzva na predkladanie projektov v Klube darcov

Program sa zameriava na podporu občianskych aktivít, ktoré prispejú k zlepšeniu medziľudských / susedských vzťahov obyvateľov mesta, prispejú k posilneniu miestnej demokracie, alebo zveľaďujú vnútorné či vonkajšie priestory, ktoré môžu slúžiť na verejne prospešné aktivity. Všetky potrebné informácie nájdete na stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

Darujte online

Aj tá najmenšia podpora je dôležitá. Už 15 rokov aj vďaka Vašim individuálnym darom pomáhate podporovať rôzne tvorivé projekty v meste Bardejov a blízkom okolí. Ak chcete pokračovať, alebo sa stať jedným z našich podporovateľov a prispieť tak k pestrejšiemu a kvalitnejšiemu životu v Bardejove, kliknite na obrázok článku a presmerujeme Vás na ďalší krok k darovaniu. ĎAKUJEME!

Nemôžeme hneď teraz urobiť všetko, ale môžeme hneď teraz urobiť niečo. (Calvin Coolidge)
/images/twitter-icon.png