Komunitná nadácia

Pomáhame rozvíjať a realizovať inovatívne myšlienky s využitím rôznych zdrojov v komunite.

Slide 1

Potešte blízkych darom od KNBJ

Rozmýšľate nad originálnym vianočným darčekom pre svojich najbližších? Ponúkame vám umelecké diela z našej tohtoročnej elektronickej benefičnej dražby - tentokrát vo vianočnom darčekovom balení a visačkou informujúcou, že darca kúpou tohto diela podporil skvalitnenie života v Bardejove prostredníctvom grantových programov Komunitnej nadácie Bardejov. Po kliknutí na obrázok článku sa Vám zobrazí viac informácií a celá galéria diel.

Ďakujeme

Vďaka doterajším darcom mohla Komunitná nadácia Bardejov aj v tomto zložitom roku finančne podporiť 22 projektov aktívnych občanov a neziskových organizácií v meste v celkovej sume 13 463 €. V čase núdzového stavu sme aj vďaka darcom KNBJ materiálne pomáhali seniorským organizáciám v meste a pacientom v hospici. Od svojho vzniku v roku 2002 sme takto spoločne podporili už 591 projektov v celkovej sume 276 168 €. Ďakujeme!

Výročná správa 2019

Prečítajte si viac o našej činnosti a našich aktivitách v čerstvej výročnej správe za rok 2019. Dozviete sa, aké projekty sme podporili v predchádzajúcom roku, na čo sme použili 2% z daní, kto sú naši dobrovoľníci a darcovia, prípadne ako nás môžete ďalej podporiť. Celú Výročnú správu si môžete pozrieť na stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

Darujte online

Aj tá najmenšia podpora je dôležitá. Už 15 rokov aj vďaka Vašim individuálnym darom pomáhate podporovať rôzne tvorivé projekty v meste Bardejov a blízkom okolí. Ak chcete pokračovať, alebo sa stať jedným z našich podporovateľov a prispieť tak k pestrejšiemu a kvalitnejšiemu životu v Bardejove, kliknite na obrázok článku a presmerujeme Vás na ďalší krok k darovaniu. ĎAKUJEME!

Nemôžeme hneď teraz urobiť všetko, ale môžeme hneď teraz urobiť niečo. (Calvin Coolidge)
/images/twitter-icon.png