Komunitná nadácia

Pomáhame rozvíjať a realizovať inovatívne myšlienky s využitím rôznych zdrojov v komunite.

Slide 1

Komunitné trhy 2021

Komunitné trhy nie sú len miestom samotného predaja, ale aj priateľských stretnutí, oddychu a tvorivých nápadov. Môžete od nich očakávať sezónne potraviny, kvalitné domáce produkty, remeselné a umelecké výrobky, hand-made výtvory šikovných miestnych ľudí, priestor na oddych, spoločenské hry, kreatívny kútik pre deti aj dospelých. Trhy sa konajú raz v mesiaci v období máj-október.

Aktuálna výzva

Správna rada Komunitnej nadácie Bardejov na svojom zasadnutí 19.apríla 2021 schválila nasledovné tri grantové programy zamerané na podporu komunitného života v meste: Čistý Bardejov I.kolo, Deti a mládež I.kolo a Seniori. Svoje žiadosti o grant môžete podávať do 18.mája 2021. Viac informácií si pozriete na stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

Výročná správa 2020

Prečítajte si viac o našej činnosti a našich aktivitách v čerstvej výročnej správe za rok 2020. Dozviete sa, aké projekty sme podporili v predchádzajúcom roku, na čo sme použili 2% z daní, kto sú naši dobrovoľníci a darcovia, prípadne ako nás môžete ďalej podporiť. Celú Výročnú správu si môžete pozrieť na stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

Darujte online

Aj tá najmenšia podpora je dôležitá. Už 15 rokov aj vďaka Vašim individuálnym darom pomáhate podporovať rôzne tvorivé projekty v meste Bardejov a blízkom okolí. Ak chcete pokračovať, alebo sa stať jedným z našich podporovateľov a prispieť tak k pestrejšiemu a kvalitnejšiemu životu v Bardejove, kliknite na obrázok článku a presmerujeme Vás na ďalší krok k darovaniu. ĎAKUJEME!

Nemôžeme hneď teraz urobiť všetko, ale môžeme hneď teraz urobiť niečo. (Calvin Coolidge)
/images/twitter-icon.png