Komunitná nadácia

Pomáhame rozvíjať a realizovať inovatívne myšlienky s využitím rôznych zdrojov v komunite.

Slide 1

Aktuála výzva

Správna rada KNBJ vyhlásila na svojom zasadnutí aktuálnu výzvu na predkladanie projektov v GRANTOVOM PROGRAME A(TRA)KTíVNY BARDEJOV. Svoje projekty môžete konzultovať a podávať do 21. februára 2018. Viac informácií sa dočítate na stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok článku.

Komunitné trhy

Už druhý rok sa vďaka šikovným ľuďom darí oživovať Radničné námestie, vždy v 2.sobotu v mesiaci od mája do októbra. Tie najbližšie nás čakajú 12.mája od 9:00 do 16:00. Príďte si nájsť krásny ručné robený darček či prírodnú kozmetiku z kozieho mlieka. Viac informácií a všetky termíny trhov nájdete na našej stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok článku.

Ročná správa 2016

Prečítajte si viac o našej činnosti a našich aktivitách v čerstvej výročnej správe za rok 2011. Dozviete sa, aké projekty sme podporili v predchádzajúcom roku, na čo sme použili 2% z daní, kto sú naši dobrovoľníci a darcovia, prípadne ako nás môžete ďalej podporiť. Prečítajte si celú správu - zobrazí sa Vám po kliknutí na obrázok článku

__________________

Vaše dve percentá nám pomáhajú podporovať rôzne tvorivé projekty v meste Bardejov a jeho blízkom okolí. Aj tento rok sa môžete stať jedným z našich podporovateľov a prispieť tak k pestrejšiemu a kvalitnejšiemu životu v našom meste. Podrobnejší návod ako postupovať nájdete na stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok článku. ĎAKUJEME!

Nemôžeme hneď teraz urobiť všetko, ale môžeme hneď teraz urobiť niečo. (Calvin Coolidge)
/images/twitter-icon.png