Komunitná nadácia

Pomáhame rozvíjať a realizovať inovatívne myšlienky s využitím rôznych zdrojov v komunite.

Slide 1

Registrácia spustená

Aj v tomto roku pokračujeme v obľúbenom grantovom programe, kde si organizácie / neformálne skupiny svoj grant vybehajú spoločne so svojimi podporovateľmi. 22. apríla môžete svojím štartovným podporiť jeden z troch zapojených projektov. Viac informácií o projektoch a registrácii bežcov sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

Komunitné trhy

Už druhý rok sa vďaka šikovným ľuďom darí oživovať Radničné námestie, vždy v 2.sobotu v mesiaci od mája do októbra. Tie najbližšie nás čakajú 12.mája 2018 od 9:00 do 16:00. Príďte si nájsť krásny ručné robený darček či prírodnú kozmetiku z kozieho mlieka. Viac informácií a všetky termíny trhov nájdete na našej stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok článku.

Aktuálna Výzva

Mladí filantropi vyhlasujú už svoj 7. ročník gantového programu, v ktorom sa sa mladí ľudia môžu uchádzať o finančnú podporu svojich malých projektov. Ak poznáte niekoho, kto by sa rád to tejto výzvy zapojil neváhajte mu posunúť bližšie informácie, ktoré sa Vám zobrazia po kliknutí na obrázok článku. Ďakujeme.

__________________

Vaše dve percentá nám pomáhajú podporovať rôzne tvorivé projekty v meste Bardejov a jeho blízkom okolí. Aj tento rok sa môžete stať jedným z našich podporovateľov a prispieť tak k pestrejšiemu a kvalitnejšiemu životu v našom meste. Podrobnejší návod ako postupovať nájdete na stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok článku. ĎAKUJEME!

Nemôžeme hneď teraz urobiť všetko, ale môžeme hneď teraz urobiť niečo. (Calvin Coolidge)
/images/twitter-icon.png