Komunitná nadácia

Pomáhame rozvíjať a realizovať inovatívne myšlienky s využitím rôznych zdrojov v komunite.

Slide 1

Registrácia spustená

V tomto roku sa o podporu bežcov uchádzajú až štyri projekty. Vyberte si jeden, ktorý svojím štartovným podporíte na Behu za A(tra)ktívny Bardejov (28.apríla 2019) a Komunitná nadácia Bardejov Vašu podporu znásobí. Viac informácii a link na registračný formulár nájdete na stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

Výzva Mladých filantropov

Tím Mladých filantropov pôsobiaci v rámci Komunitnej nadácie Bardejov, vyhlasuje už 8. ročník svojho grantového programu. Do aktuálnej výzvy sa môžete zapájať so svojimi nápadmi na malé projekty do 20. marca 2019. Viac informácií, celú výzvu a formulár žiadosti o grant nájdete na našej stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok článku.

Diskusia "Mysli globálne, konaj lokálne"

Pozrite si diskusiu zamenanú na to, ako využiť kultúrny a prírodný potenciál nášho mesta a jeho okolia. Pozvanie prijali: ekofarmárka Zuzana Homolová, František Maxin z OZ Different, podnikateľ Vladimír Kažimír a zástupca mesta Vladimír Sačnský. Záznam z diskusie sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

2% pomáhajú

Aj tá najmenšia podpora je dôležitá. Už 15 rokov aj vďaka Vašim individuálnym darom a 2% z dane pomáhate podporovať rôzne tvorivé projekty v meste Bardejov a blízkom okolí. Ak chcete pokračovať, alebo sa stať jedným z našich podporovateľov a prispieť tak k pestrejšiemu a kvalitnejšiemu životu v Bardejove, kliknite na obrázok článku a presmerujeme Vás na kroky k darovaniu 2% zo zaplatenej dane. ĎAKUJEME!

Nemôžeme hneď teraz urobiť všetko, ale môžeme hneď teraz urobiť niečo. (Calvin Coolidge)
/images/twitter-icon.png