Komunitná nadácia

Pomáhame rozvíjať a realizovať inovatívne myšlienky s využitím rôznych zdrojov v komunite.

Slide 1

Pozvánka

Počas sviatku Cyrila a Metoda opäť pozývame všetkých, ktorí obľubujú tenis, bedminton, petang či lukostreľbu na Benefičný športový deň Komunitnej nadácie Bardejov. Začíname už o 8:00 poriadnymi raňajkami v Športcentre na Kutuzovovej ulici. Viac informácií nájdete na stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

Júlové Komunitné trhy

Komunitná nadácia Bardejov organizuje na Radničnom námestí obľúbené Komunitné trhy, ktoré sa konajú jednu sobotu v mesiaci od mája do októbra. Na tie najbližšie sa môžete tešiť už 20. júla od 9:00 do 16:00 s novými aj tradičnými trhovníkmi. Viac informácií nájdete na stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok článku.

Diskusia "Mysli globálne, konaj lokálne"

Pozrite si diskusiu zamenanú na to, ako využiť kultúrny a prírodný potenciál nášho mesta a jeho okolia. Pozvanie prijali: ekofarmárka Zuzana Homolová, František Maxin z OZ Different, podnikateľ Vladimír Kažimír a zástupca mesta Vladimír Sačnský. Záznam z diskusie sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

Online darovanie

Aj tá najmenšia podpora je dôležitá. Už 15 rokov aj vďaka Vašim individuálnym darom pomáhate podporovať rôzne tvorivé projekty v meste Bardejov a blízkom okolí. Ak chcete pokračovať, alebo sa stať jedným z našich podporovateľov a prispieť tak k pestrejšiemu a kvalitnejšiemu životu v Bardejove, kliknite na obrázok článku a presmerujeme Vás na ďalší krok k darovaniu. ĎAKUJEME!

Nemôžeme hneď teraz urobiť všetko, ale môžeme hneď teraz urobiť niečo. (Calvin Coolidge)
/images/twitter-icon.png