Komunitná nadácia

Pomáhame rozvíjať a realizovať inovatívne myšlienky s využitím rôznych zdrojov v komunite.

Slide 1

Aktuálna výzva

Správna rada KNBJ otvára nový rok prvou výzvou v grantovom programe A(tra)ktívny Bardejov. O grant môžu požiadať nie len neziskové organizácie ale aj neformálne skupiny, či iniciatívy. Termín ukončenia podávania žiadostí je 25.február 2020. Prečítajte si celú výzvu, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

Podporené projekty

Zaujímate sa o to, čo sa aj vďaka Vašim darom bude v tomto roku realizovať v našom meste? Prečítajte si krátke charakteristiky podporených projektov, ktoré boli Grantovou komisiou a Správnou radou KNBJ schválené v roku 2019. Celý zoznam sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

Ročná správa 2018

Prečítajte si viac o našej činnosti a našich aktivitách v čerstvej výročnej správe za rok 2018. Dozviete sa, aké projekty sme podporili v predchádzajúcom roku, na čo sme použili 2% z daní, kto sú naši dobrovoľníci, darcovia a podporovatelia, prípadne ako nás môžete ďalej podporiť. Celá Ročná správa KNBJ sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok článku.

Online darovanie

Aj tá najmenšia podpora je dôležitá. Už 15 rokov aj vďaka Vašim individuálnym darom pomáhate podporovať rôzne tvorivé projekty v meste Bardejov a blízkom okolí. Ak chcete pokračovať, alebo sa stať jedným z našich podporovateľov a prispieť tak k pestrejšiemu a kvalitnejšiemu životu v Bardejove, kliknite na obrázok článku a presmerujeme Vás na ďalší krok k darovaniu. ĎAKUJEME!

Nemôžeme hneď teraz urobiť všetko, ale môžeme hneď teraz urobiť niečo. (Calvin Coolidge)
/images/twitter-icon.png