Komunitná nadácia

Pomáhame rozvíjať a realizovať inovatívne myšlienky s využitím rôznych zdrojov v komunite.

Slide 1

Aktuálna výzva

Zverejnili sme aktuálnu výzvu na predkladanie projektov v 3 grantových programoch. Konzultovať a posielať svoje projektové zámery môžete do 22.mája. Ak máte chuť sa so svojimi nápadmi, ako zlepšiť život v našom meste, kliknite na obrázok článku a presmerujem Vás to na viac informácií. Tešíme sa na Vaše nápady.

Komunitné trhy

Už druhý rok sa vďaka šikovným ľuďom darí oživovať Radničné námestie, vždy v 2.sobotu v mesiaci od mája do októbra. Tie najbližšie nás čakajú 9.júna od 9:00 do 16:00. Príďte si nájsť krásny ručné robený darček či prírodnú kozmetiku z kozieho mlieka. Viac informácií a všetky termíny trhov nájdete na našej stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok článku.

Výročná správa

Prečítajte si viac o našej činnosti a našich aktivitách v čerstvej výročnej správe za rok 2017. Dozviete sa, aké projekty sme podporili v predchádzajúcom roku, na čo sme použili 2% z daní, kto sú naši dobrovoľníci a darcovia, prípadne ako nás môžete ďalej podporiť. Výročná správa sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok tohto článku.

__________________

Vaše dve percentá nám pomáhajú podporovať rôzne tvorivé projekty v meste Bardejov a jeho blízkom okolí. Aj tento rok sa môžete stať jedným z našich podporovateľov a prispieť tak k pestrejšiemu a kvalitnejšiemu životu v našom meste. Podrobnejší návod ako postupovať nájdete na stránke, ktorá sa Vám zobrazí po kliknutí na obrázok článku. ĎAKUJEME!

Nemôžeme hneď teraz urobiť všetko, ale môžeme hneď teraz urobiť niečo. (Calvin Coolidge)
/images/twitter-icon.png